Світлодизайн приміщення Освщеніе приміщення дизайн Дизайн освітлення Київ, Київська область. Вартість освітлення -Архітектурне, -Інтер'єрне, -Підводне (басейни, фонтани, СПА), -Ландшафтне, -Дорожнє і тунельних, -Висвітлення торговельних площ.

Світлодизайн приміщення - Електрик в будинок
ЭЛЕКТРИК В ДОМ
услуги электрика

электромонтажные работы
светодизайн Киев и Киевская область
Срочно вызвать электрика
вызвать электрика
Електрика викликали?

Вартість

Електромонтаж

Зовнішній електромонтаж

Вартість зовнішнього електромонтажу

Стабілізатор напруги

Підключення електроплити

Розумний Дім

Блискозахист

Всі послуги

Тепла підлога

Контакти
Copyright 2008-2012. Все права защищены
магазин электротоваров
Электрик в дом
светодизайн помещения
Контакты электрика
парнтеры - поставщики
Розробці светодизайна, за такими напрямами:

-Архітектурне,
-Інтер'єрне,
-Підводне (басейни, фонтани, СПА),
-Ландшафтне,
-Дорожнє і тунельних,
-Висвітлення торговельних площ.

    Все, що ми маємо змогу бачити - всі оточуючі нас предмети, їх форми, колірні характеристики - все це ми бачимо завдяки світловим хвилям. Параметри, що характеризують освітлення - такі як яскравість, кут падіння і ширина світлового потоку - впливають на сприйняття людиною навколишнього простору і забезпечують комфортну і безпечну життєдіяльність людини. Недостатньо яскраве освітлення робить все навколо тьмяним і нудним, викликаючи пригніченість і депресію, а добре насичений, яскравий світло народжує життєву енергію і динамізм, створює обстановку комфорту і затишку. Тому управління потоками світла, створення необхідної світлової атмосфери, супутньої людині в різних сферах його діяльності, має особливу важливість. Саме вирішенням цих важливих питань займається така галузь дизайну, як світлодизайн.
    Створення грамотного дизайну освітлення достатньо серйозна, трудомістке завдання, його розробка повинна проводитися з урахуванням безлічі нюансів.

    Одним з основних завдань дизайну освітлення є створення необхідної колірної атмосфери. Колір - найважливіший інструмент декорування, при правильному підборі він здатний робити благотворний вплив на людину. Різні кольори впливають на нас різними способами, впливаючи на наш настрій. Умовно кольори розділяють на "теплі" і "холодні". "Теплі" кольори більш активні, до них відносять червоний, оранжевий, жовтий і близькі до них по спектру. До "холодним" квітів відносять більш спокійні нейтральні зелений, блакитний, синій, фіолетовий. Кожен з цих кольорів має специфічну енергетичну віддачу і здатний створити особливий настрій. Зазвичай при розробці дизайну інтер'єрів, рекомендується використання контрастної колірної схеми, тобто різні зони оформляються у відповідності зі своїм кольором.

    Червоний колір в інтер'єрі значною мірою піднімає настрій, стимулює активність. Яскраво-червоне світло здатний чинити фізичний вплив на людину: учащати серцебиття, стимулювати апетит і підходить для оформлення вітальні, передпокої, їдальні, кухні, будуара;
    Жовтий колір, колір сонця - також досить активний, але він набагато м'якше червоного і більш легкий до сприйняття;
    Зелене світло щодо універсальний і може бути використаний практично скрізь, він виглядає досить цікаво і робить благотворний заспокійливу дію. Зелений колір хороший для декорування інтер'єрів віталень, спалень, дитячих кімнат, робочих кабінетів та інших приміщень;
    Синє світло виглядає більш яскравим і насиченим, він успішно використовується у ванних кімнатах, басейнах, туалетах і протипоказаний до застосування на кухні, в їдальні або вітальні.

    Магічні впливу на людське сприйняття поєднання світла і кольору відомі здавна. За допомогою грамотно використаного колірного освітлення можна візуально збільшити простір або зробити його більш привабливим, виділити деякі більш "вигідні" або, навпаки, "втопити" небажані деталі і. Світло і колір служать светодізайнера інструментом для візуального поділу або об'єднання територій.
    Сучасні світлові пристрої, використовуючи відповідні цветофільтров і системи відбивачів з різних матеріалів, здатні створювати освітлення необхідного колірного діапазону.
    Грамотний дизайн освітлення для інтер'єрів повинен розроблятися спільно із загальним дизайн-проектом, при цьому необхідно враховувати різні параметри приміщення, такі як: площа, висота стель, кількість вікон і їх розташування, колір використовуваних в оформленні приміщень матеріалів, місцеположення і вид меблів, а також багато іншого. Підбір світильників і світлового обладнання здійснюється в суворій відповідності з дизайн-проектом.

    У відповідності із завданнями, які ставляться перед проектом светодизайна, розрізняють чотири основних типи освітлення:
    загальне фонове освітлення створюється за допомогою одного світильника (зазвичай це підвісний світильник, люстра) або системи світлових приладів (система стельових, настінних світильників). Загальне освітлення об'єднує територію і здатне візуально збільшити її площу;
    місцевий і направлене світло служать для освітлення окремих зон у приміщенні (наприклад, робоче місце, кухонний стіл, місце для читання) або для освітлення або підсвічування деяких деталей інтер'єру. Для місцевого освітлення можуть використовуватися найрізноманітніші світлові прилади: стельові галогенні або люмінесцентні світильники, точкові світильники, прожектори, бра, накладні світильники, торшери, настільні лампи;
    декоративне освітлення. Якщо перші перераховані види освітлення виконують практично чисто функціональну роль, то декоративний світло покликаний прикрасити інтер'єр і внести в нього естетику і індивідуальність. Для декоративного освітлення можуть бути використані будь-які види світильників: як несучі декоративне навантаження вже за своєю формою, стилем і конструкції, так і світильники або група світильників, що виконують декоративну функцію в інтер'єрі.

    Звичайно ж, дані види освітлення як правило використовуються в поєднанні. Саме їх грамотне комплексне використання робить світлодизайн більш гармонійним і завершеним, додаючи інтер'єру стильність і шарм, роблячи його елегантним і незабутнім.

Архітектурний світлодизайн

Архітектура фасаду будівлі в темний час доби дробиться на окремі плями світяться вікон. Світлодизайнерського рішення покликані зберегти цілісний образ будівлі і підкреслити художні достоїнства його вигляду.

Існують три основні принципи архітектурного освітлення фасадів будинків і споруд, реалізація яких залежить від поставленої дизайнерської задачі:

    Заповнююче освітлення
    використовується для освітлення будівель цілком і застосовується для підсвічування великих об'єктів, як правило, нежитлових. За допомогою потужних прожекторів, розташованих на землі або на сусідніх об'єктах, вуличні ліхтарі, будівлю або окремі його фасади висвітлюються для виявлення загального його вигляду.

    Локальне підсвічування будівель
    освітлювальні прилади висвітлюють окремі, найбільш виразні, частини фасаду і підкреслюють структуру споруди. Здійснюється за допомогою систем прожекторів спрямованого світла, розташованих безпосередньо на фасаді будівлі.

    Приховане підсвічування будівель
    відносно новий вид підсвічування, освітлювальні системи не висвітлюють поверхню будівлі, але створюють власний світловий малюнок, який може як слідувати архітектурному вигляду будівлі, так і створювати на ньому декоративні композиції.

Інтер'єрні Світлодизайн
Як зістикувати прийоми і рішення по світловому оформленню, продиктовані архітектурними особливостями об'єкта, з побажаннями клієнтів?
Для виконання цих завдань якраз і існує така професія як светодізайнера. Архітектура і світло нерозривно пов'язані один з одним, адже коли згасає світло дня і архітектура втрачає свої особливості, тільки світловий дизайн здатний заповнити колір, форму і об'єм, дати нове життя архітектурному об'єкту. Можливість створення безлічі світлових рішень дозволяє вирішити одночасно функціональні, естетичні і емоційні завдання відповідно до призначення того або іншого приміщення.

Передпокій
Найголовніша з особливостей передпокої полягає в тому, що денне світло в ній практично не присутня. І тому, необхідно створити таке освітлення, при якому недолік денного світла не відчувається. Краще висвітлення для передпокою - розсіяне світло. Він створюється за допомогою настінних світильників, спрямованих на стелю. У цьому випадку приміщення освітлюватиме відображеним від стелі світлом, пропадуть різко обкреслені тіні, візуально стіни стануть здаватися вище. Такий варіант освітлення не годиться для високих стель. При надто великій висоті приміщення, щоб візуально зменшити висоту стелі можна використовувати настінні або стельові світильники з регульованим кутом повороту. При цьому світло необхідно направляти строго на стіни, стеля залишається в тіні і зорово знижується. Такий же принцип освітлення можна використовувати, якщо у вас витягнута вузька передпокій. Велика кількість світла, відбитого від верхньої частини стін і частково від стелі, візуально розширює простір.
Спальня
У спальні кращий розсіяне м'яке світло, тому не рекомендується використовувати відкриті джерела спрямованого світла, так як вони створюють глибокі тіні. Ефект розсіяного світла досягається світильниками з плафонами і абажурами з матового скла або тканини. Класичний варіант для створення загального освітлення в спальні - традиційний стельовий світильник, що направляє світловий потік до стелі та верхньої частини стін, розташований в центрі кімнати.
Орієнтує світло в спальні можна створити за допомогою локальних джерел - торшерів, бра і високих настільних ламп, розташованих безпосередньо біля ліжка. Приємний світло можна отримати, рівномірно розмістивши дрібні джерела світла за карнизами й екранами. Приховані від очей світильники відкидають пучки світла до стелі, від якого вони відображаються вниз, розсіюючись в спальні. Таке освітлення дозволить при використанні спрямованих джерел світла практично позбутися тіней.


Кухня
Кухня - приміщення, де завжди потрібно багато світла, тому тут доречне використання потужних галогенових світильників. Для приготування їжі необхідний яскраве світло, тому світильники краще розмістити прямо над робочою поверхнею. Найчастіше освітлення робочої зони створюється за допомогою вбудованих під полицями світильниками. Найоптимальніший варіант - подовжені лампи, що забезпечують рівномірний розподіл світла уздовж робочої поверхні. Якщо в середині кухні розміщена плита, доцільно обладнати робочу зону грунтовної витяжкою з потужними вбудованими світильниками. Разом з верхнім загальним освітленням їх буде цілком достатньо для всіх кухонних робіт.
Загальне світло може бути будь-яким, залежно від пристрастей: убудовані стельові або підвісний одиночний світильники, що забезпечують рівномірно розподілене в просторі кухні світло. Світло від ламп, що висять не повинен бити в очі, тому що розсіюють матові або металеві абажури в даному випадку є кращим рішенням. Висота підвісного світильника вибирається залежно від бажаного ефекту: високо розташований світильник робить стіл урочистим, низький - затишним. Кількість і потужність джерел спеціально підбираються у кожному окремому випадку.
Вітальня
Сама багатофункціональна кімната в будинку - це вітальня. Тут і працюють, і відпочивають, і гостей приймають. Навіть у невеликій вітальні доцільно розділити простір на зони. Для світлового зонування використовують джерела локального світла. Тому краще відмовитися від звичного варіанту єдиного джерела світла - багаторіжкові люстри. Доцільніше комбіноване освітлення, коли загальний верхнє світло доповнюється м'яким світлом торшера, бра і спеціальних ламп-підсвічувань. Саме такий підхід дозволить створити різні по освітленості ділянки кімнати. Наприклад, над обіднім столом доречний більш яскраве світло, а біля крісла або журнального столика - м'яке світло настільної лампи або торшера.


Ванна
Ванна кімната тільки виграє від потужного освітлення - світло заіскриться на кахлях і хромі, відіб'ється в дзеркалах. Але, прагнучи до краси, не можна забувати про вимоги безпеки, які з особливою ретельністю слід дотримуватися в системі освітлення ванної: джерела світла неодмінно повинні бути захищені від прямого попадання вологи.
Часто освітлення ванної забезпечується одним-єдиним світильником. Такий варіант освітлення підходить більше для невеликих приміщень. У просторій ванній кімнаті для рівномірного розподілу світла встановлюють декілька світильників. При виборі світильників враховуйте, що чим більше кількість джерел світла, тим нижче може бути їх потужність. Самі часто використовувані джерела світла у ванній кімнаті - галогенні світильники. У порівнянні зі звичайними лампами розжарювання галогенні забезпечують більш високу освітленість при тій же витраті енергії. Вони можуть бути як вбудованими, так і відкритими. Неповторний ефект створюється у ванній кімнаті при використанні підлогового освітлення. Таке світло вже відноситься до розряду додаткового, декоративного.

Підводний світлодизайн

Басейни останнім часом стає все більш популярними місцем, де можна зайнятися спортом, відпочити і просто розслабитися. В даний час зростає кількість як муніципальних спорткомплексів, де присутні басейни, так і приватних басейнів на території заміських резиденцій. Безсумнівно, басейн - це складна гідротехнічна споруда, тому проектуванням і будівництвом басейнів займаються тільки професійні організації.

Складно уявити собі басейн, не наповнений водою, але так само важко уявити його і без якісного освітлення. Існує безліч способів і прийомів освітлення, причому, якщо для муніципальних басейнів характерна певна строгість і максимальна функціональність, то в приватних басейнах можливо реалізувати практичні будь-які ідеї. В обох випадках необхідно проводити роботу, яка під силу тільки тандему дизайнерів та світлотехніків.

У цій статті ми коротко розглянемо прийоми освітлення і поговоримо про проектування освітлення і типах застосовуваних світлових приладів.

Типи і прийоми освітлення:

Загальне освітлення - створюється в основному за рахунок приладів, змонтованих на стелі. Це можуть бути світильники накладного типу, які встановлюються на стелю або на стіни, а можуть бути і вбудовані світильники типу downlight. При цьому вони повинні мати відповідний ступінь захисту через підвищеної вологості в приміщенні басейну. Для муніципальних басейнів дуже ефективною є схема верхній боковій установки світлових приладів, оскільки при цьому по-перше, світильники легко обслуговувати - вони не знаходяться над водною гладдю, а по-друге, це безпечно для відвідувачів. Загальне освітлення також може бути створене за допомогою прийому відбитого світла, тобто коли прилади встановлюються на стінах басейну і світять на світлий стеля, яка відбиває світло в приміщення басейну і створює приємне рассеивающее висвітлення. Є тільки один недолік такого прийому - підвищене енергоспоживання.

Локальне підсвічування - застосовується при виділенні акцентним світлом якихось елементів архітектури приміщення, будь то несучі колони або декоративна ліпнина і т.д. Тут важливо вибрати оптимальний з оптики прилад і потужність джерела світла, а також спосіб установки. Все це має дуже велике значення і повинно підкріплюватися світлотехнічними розрахунками, в іншому випадку є ризик Пересвет елемент підсвічування або "втратити" його форму.

Контурне освітлення - має сенс застосовувати тоді, коли ми хочемо підкреслити незвичайну, оригінальну форму басейну. Світильники вбудовуються у верхнє підставу і ефектно повторюють контур басейну. Крім декоративної функції контурне освітлення виконує ще й функціональне навантаження, тому відділяє сушу від води і допомагає орієнтуватися відвідувачам.

Цветосветовой ефекти - створюються приладами, з яких колірними фільтрами, або світлодіодними RGB-світильниками. В основному, вони застосовуються для створення цікавих ефектів на воді, наприклад, "фарбування" води в різні кольори веселки, або затухання / разгораніе світлових приладів, що імітує спеціальні сигнали підводних човнів і т.д.

Проектування освітлення

3D-проект підсвічування басейну Для візуального сприйняття освітлення басейну на початковому етапі (ще до закупівлі і монтажу освітлювального обладнання), розробляється концепція освітлення всіх його зон. Зазвичай для цього розробляється двох-або тривимірний дизайн-проект підсвітки, який відправляється на затвердження замовнику.

На цьому етапі можна скорегувати, в разі необхідності, ті чи інші зони освітленості. Далі, після того як концепція освітлення прийнята, для кількісної оцінки освітленості приміщення басейну виконується точний розрахунок в спеціалізованих програмах з реальними фотометричними даними світлових приладів.


Потім, на підставі виконаних розрахунків складається специфікація обладнання з точним зазначенням типів світильників, типів відбивачів, потужностей джерел світла, яка відправляється на затвердження замовнику.

Тепер перейдемо до розгляду типів світильників, що застосовуються для освітлення басейнів.

Світильники загального освітлення. Це можуть бути накладні світильники, настінні бра, вбудовувані downlight і т.д. Для міських муніципальних басейнів в основному встановлюють світильники (рідше прожектори) з металогалогеновими лампами. Причому, для таких світильників характерний промисловий дизайн.Світлодизайн приміщення Київ, Київська область
Освщеніе приміщення дизайн
освітлення
-Архітектурне,
-Інтер'єрне,
-Підводне (басейни, фонтани, СПА),
-Ландшафтне,
-Дорожнє і тунельних,
-Висвітлення торговельних площ.
Світлодизайн приміщення
освітлення
-Архітектурне,
-Інтер'єрне,
-Підводне (басейни, фонтани, СПА),
-Ландшафтне,
-Дорожнє і тунельних,
-Висвітлення торговельних площ.
Світлодизайн приміщення
освітлення
Освщеніе приміщення дизайн
3D-проект підсвічування басейну
Підводний світлодизайн
управління освітленням
Світильники для контурного освітлення басейнів
Освщеніе приміщення дизайн
проектування освітлення